Kintančioje verslo aplinkoje optimistinės nuotaikos bet kada gali tapti konfliktinėmis situacijomis. Kol santykiai su verslo partneriais geri, iš anksto numatyti potencialias rizikas sunku. Tačiau, kai akcininkų požiūriai ima skirtis, o ginčai patenka į aklavietę, mūsų užduotis – situaciją įvertinti be emocijų ir į galimus teisinius procesus žvelgti iš skirtingų perspektyvų.

Kur jūs esate šiandien?

Gal valdote jau ne vieną, o keletą verslų? Gal svarstote, kaip suderinti verslo vystymą ir šeimos gyvenimą bei pomėgius? Gal samdote direktorių ir su nerimu stebite jo veiklą? Gal norite parduoti savo verslą, o galbūt atvirkščiai – nusipirkti konkurentų?

Gera, kai šalia yra patyręs ir patikimas verslo teisės patarėjas – „Viliušis ir partneriai“.

 • AKCININKŲ SUTARTYS

  Tam, kad verslas klestėtų, mes daugeliu atvejų patariame pasirašyti akcininkų sutartis, iš anksto suderinant tokius aktualius klausimus, kaip atsakomybės už įmonės procesus pasidalijimą, investicijas į jau veikiantį verslą, pelno dalybas ir panašiai. Jei tai naujas Jūsų verslas, akcininkų sutartis rekomenduojame susiderinti kartu su įmonės steigimo dokumentais, nustatant, kaip ateityje bus sprendžiami įvairūs ginčytini klausimai.

 • AKCININKŲ GINČAI

  Mūsų advokatų kontora yra sukaupusi daug patirties sprendžiant akcininkų ginčus tiek ikiteisminiais būdais, tiek atstovaujant teisme. Tvirtai žinome – nei vienas akcininkas nėra apsaugotas nuo ginčo, nes jie dažniausiai kyla dėl paprastos priežasties – tiesiog gyvenimas keičiasi. Keičiasi akcininkų asmeninis gyvenimas, verslo aplinka, gyvenimo filosofija – kartais akcininkų ginčai tampa tokie gilūs, kad žmonės net nebesikalba ir tiesiog nenori toliau dirbti kartu. Lankstus mūsų teisininkų požiūris ir patirtis padeda spręsti akcininkų ginčus taip, kad nenukentėtų verslo vertė ar ginču nepasinaudotų konkurentai.

 • VADOVŲ ATSAKOMYBĖ

  Gerą jachtos kapitoną pažinsi pagal tai, kaip toli jis nuplaukia nuo kranto – apie būsimo vadovo atsakomybę reikia pradėti galvoti kuo anksčiau: rengiant valdymo struktūrą, įmonės įstatus, vidines darbo taisykles ir kitus teisinius dokumentus. Tam skiriame savo žinias bei verslo teisės patirtį. Taip pat padedame Jums sukurti vadovo motyvacinę sistemą ir konsultuojame vertinant jo veiklos rezultatus. Nepaliekame vieno ir vadovo – siūlome įvairias paslaugas jam, taip prisidėdami prie Jūsų verslo sėkmės.

 • ĮMONIŲ SUSIJUNGIMAI IR ĮSIGIJIMAI

  Yra atvejų, kai geriausias strateginis sprendimas – parduoti verslą, įsigyti konkurentą ar vediniems bendrų tikslų sujungti kelias įmones. Mes esame kartu su Jumis nuo pat pradžių – objektyvaus verslo vertės nustatymo, sandorio architektūros parengimo, sutarčių rengimo ir derinimo – iki galutinio jų pasirašymo.

Klientų sistema