Jei atsivertėte šį puslapį, savo verslą veikiausiai vystote su NT ar statybomis susijusioje srityje. Tai dinamiškas laukas, kuriame augimo siekiantys akcininkai privalo iš anksto apgalvoti ir pasiruošti bent keletui scenarijų. Kokie jie bebūtų, ant kortos pastatytas Jūsų asmeninis turtas, Jūsų asmeniniai lūkesčiai, Jūsų asmeniniai interesai. Sektorine specializacija pasižyminti „Viliušis ir partneriai“ advokatų bendrija dirba tam, kad tiek atskirose teisinėse „partijose“, tiek ilguoju laikotarpiu pasiektumėte savo tikslus.

Taip, tai asmeniška

Viskas prasideda nuo asmeninio pasitikėjimo. Deja, kartais jo per daug suteikiama avansu. Jūsų veikla NT ir statybų sektoriuje neatsiejama nuo santykių valdymo su kitais akcininkais, partneriais, įmonių vadovais ir kitomis suinteresuotomis šalimis. Mūsų kontoros pareiga – pasirūpinti, kad šiame procese viršų imtų ne emocijos ir spėlionės, o ekspertizė, realybės pojūtis bei tvirti asmeniniai teisiniai saugikliai.

Pageidaujate diskretiškos konsultacijos? Pasitarkime šiandien.

 • SPECIALIZUOTOS TEISĖS PASLAUGOS NT IR STATYBŲ VERSLE

  „Viliušis ir partneriai“ siekia būti Nr.1 advokatų kontora, kai reikia realizuoti arba ginti akcininkų interesus su NT ir statybų teise susijusiose srityse. Pradedant konsultacijomis dėl nekilnojamojo turto vystymo, dokumentų rengimu, atstovavimu santykiuose su trečiosiomis šalimis, baigiant ginčų prevencija bei interesų gynyba teisme – visas kompleksines paslaugas akcininkams teikiame vieno langelio principu. NT ir statybų sektorius yra teisinėms žinioms imli sritis, kurioje aktualūs verslo teisės, sutarčių teisės, teritorijų planavimo, žemės teisės, aplinkosaugos teisės, administracinės teisės, bankroto teisės bei kiti teisinių paslaugų vektoriai. Darni vienas kitą papildančių ekspertų komanda užtikrina, kad Jums nereikėtų kiekvienu atveju ieškoti skirtingų specialistų.

 • AKCININKŲ SUTARTYS

  NT ir statybų srityje akcininkams ypatingai svarbu pasirašyti apgalvotas akcininkų sutartis, iš anksto suderinant tokius aktualius klausimus kaip atsakomybės už įmonės procesus pasidalijimas, investicijos į jau veikiantį verslą, pelno dalybos ir panašiai. Jei tai naujas Jūsų verslas, akcininkų sutartis rekomenduojame susiderinti kartu su įmonės steigimo dokumentais, nustatant, kaip ateityje bus sprendžiami įvairūs ginčytini klausimai. Visus šiuos rūpesčius padedame sutvarkyti mes.

 • AKCININKŲ GINČAI

  Mūsų advokatų bendrija yra sukaupusi daug patirties sprendžiant akcininkų ginčus tiek ikiteisminiais būdais, tiek atstovaujant teisme. Praktika rodo, kad nei vienas akcininkas nėra apsaugotas nuo ginčo, nes jie dažniausiai kyla jau vien dėl to, kad gyvenimas keičiasi. Keičiasi akcininkų prioritetai, verslo aplinka, gyvenimo filosofija – kartais ginčai tampa tokie gilūs, kad akcininkai net nebesikalba ir negali toliau dirbti kartu. Šias realijas patvirtina begalė pavyzdžių NT ir statybų sektoriuose. Pasitelkdami savo patirtį ir kas kartą ieškodami individualių sprendimų, mes padedame spręsti akcininkų ginčus taip, kad nenukentėtų Jūsų turtas, interesai ir reputacija.

 • VADOVŲ ATSAKOMYBĖ

  Gerą jachtos kapitoną pažinsi pagal tai, kaip toli jis nuplaukia nuo kranto. Apie būsimo Jūsų nusamdyto vadovo atsakomybę reikia pradėti galvoti kuo anksčiau: rengiant valdymo struktūrą, įmonės įstatus, vidines darbo taisykles ir kitus teisinius dokumentus. Tai padaryti padės mūsų patirtis ir ekspertizė, sukaupta verslo teisės ir konkrečiai – NT bei statybų teisės srityse. Taip pat padedame Jums sukurti vadovo motyvacinę sistemą ir konsultuojame vertinant jo veiklos rezultatus. Nepaliekame vieno ir vadovo – siūlome įvairias paslaugas samdomam direktoriui, taip prisidėdami prie Jūsų verslo augimo.

 • ĮMONIŲ SUSIJUNGIMAI IR ĮSIGIJIMAI

  Vystant verslą – ypač NT bei statybų sektoriuose – anksčiau ar vėliau ateina metas, kai geriausias strateginis sprendimas yra parduoti verslą, įsigyti konkurentą ar vediniems bendrų tikslų sujungti kelias įmones. Mes esame kartu su Jumis nuo pat pradžių, t.y. nuo objektyvaus verslo vertės nustatymo, sandorio architektūros parengimo, sutarčių rengimo ir derinimo – iki galutinio jų pasirašymo.

Klientų sistema