Jei esate įmonės, susijusios su NT arba statybų sektoriumi, vadovas, ant Jūsų pečių gula milžiniška atsakomybė. Jūsų darbe kiekviena diena gali atnešti netikėtų naujienų, ir yra šimtas priežasčių, kodėl ne visada ir ne viskas klostosi pagal pirminius planus. Ypač, kai šie stokoja tvirto teisinio pamato. Sektorine specializacija išsiskirianti advokatų kontora „Viliušis ir partneriai“ dirba tam, kad NT valdymu, vystymu, ranga, projektavimu, statybomis, NT pardavimu ar pirkimu užsiimančių bendrovių vadovai naktimis miegotų ramiau ir turėtų, kam perleisti teisinių rūpesčių naštą.

Jūsų asmeninio intereso sargyboje

Nors dažniausiai galutinis teisinių paslaugų gavėjas yra Jūsų įmonė, pirmas ir svarbiausias mūsų klientas esate Jūs kaip asmuo. Sėkmingas bendradarbiavimas prasideda ne nuo dviejų bendrovių, o nuo dviejų žmonių – teisininko ir vadovo – tarpusavio pasitikėjimo. Jam atsiradus, konstruktyvus darbas bus garantuotas ne tik rūpinantis kasdieniais reikalais, bet ir suvaldant rizikas, ieškant naujų galimybių, vedant
derybas bei sprendžiant konfliktines situacijas.

Pageidaujate diskretiškos konsultacijos? Aptarkime tai šiandien.

 • NT teisės paslaugos

  „Viliušis ir partneriai“ siekia būti Nr.1 advokatų kontora, kai reikia realizuoti arba ginti įmonių vadovų interesus visose su NT ir statybų teise susijusiose srityse. Pradedant konsultacijomis dėl nekilnojamojo turto vystymo, dokumentų rengimu,  atstovavimu santykiuose su trečiosiomis šalimis, baigiant ginčų prevencija bei interesų gynyba teisme – visas kompleksines paslaugas įmonių vadovams teikiame vieno langelio principu. NT ir statybų sektorius yra teisinėms žinioms imli sritis, kurioje aktualūs verslo teisės, sutarčių teisės, teritorijų planavimo, žemės teisės, aplinkosaugos teisės, administracinės teisės, bankroto teisės bei kiti teisinių paslaugų vektoriai. Darni vienas kitą papildančių ekspertų komanda užtikrina, kad Jums nereikėtų kiekvienu atveju ieškoti skirtingų specialistų.

 • KONFLIKTŲ PREVENCIJA IR VALDYMAS

  NT ir statybų versle labiau nei bet kur kitur galioja posakis: „nori taikos – būk pasirengęs karui“. Tačiau tai nereiškia, kad kariauti visada apsimoka. Mūsų kontoros stiprybė – ginčų teisme prevencija. Taikydami praktikoje išgludintas konfliktų valdymo, derybų aukščiausiu lygiu, mediacijos technikas, vadovams padedame išvengti lemtingą įtaką verslui galinčių turėti konfliktų.

 • ATSTOVAVIMAS TEISME

  Kartais turto, interesų ir reputacijos gynyba teisme yra neišvengiama. Atstovaujame NT ir statybų sektoriuje dirbantiems klientams visų instancijų Lietuvos teismuose, o prireikus – ir tarptautinėse institucijose. Verslo ginčų sprendimas, ypač, kai juose yra NT ir statybų dėmuo, yra išskirtinė „Viliušis ir partneriai“ komandos stiprybė. Kiekvienam klientui ir kiekvienai bylai skiriame maksimalų dėmesį, numatydami daugiau nei vieną būdą, kaip teisme pasiekti palankų sprendimą.

 • SKOLININKŲ, PARTNERIŲ IR KITŲ ASMENŲ PRIEŽIŪRA

  Sutarčių įgyvendinimo kontrolė ir pažeidimų prevencija NT ir statybų sektoriuose padeda išvengti milžiniškų nuostolių. Be to, dar prieš pasirašant sutartis, būtina įvertinti potencialių partnerių patikimumą, remiantis papildomais šaltiniais. Mūsų bendrijos patirtis ir ekspertizė leidžia tvirtai jausti žemę po kojomis, realistiškai nustatyti galimas rizikas ir bei jas suvaldyti, kol nevėlu.

 • SUTARČIŲ IR KITŲ DOKUMENTŲ RENGIMAS

  Kruopščiai ir atidžiai rengiame įvairaus tipo teisines sutartis, tampančias Jūsų NT ir statybų verslo projekto pamatais. Ruošdami dokumentus, gilinamės į verslo esmę ir orientuojamės į ilgalaikę perspektyvą. Tiesiog pasakykite mums savo verslo tikslą, o mes įvilksime jį į teisinį sutarties rūbą, sudėdami visus reikiamus saugiklius. Ypač daug patirties turime rengiant nekilnojamojo turto ir statybų srities sutartis. Po sutarties pasirašymo klientų prašymu atliekame ir jos įgyvendinimo priežiūrą

Klientų sistema