Entuziazmas ir ryžtas valdant didelius verslus – tai (Jūsų) situacija šiandien. Ir tik labai plona linija rytojų skiria nuo nesuvaldytų rizikų, neišpildytų lūkesčių ar pervertintų įmonės galimybių. Užsitęsusiais konfliktais virtę paprasti nesutarimai gali lemti ilgalaikius padarinius visai įmonei ir jos darbuotojams. Tokiais atvejais svarbu pamatuoti ėjimus ir numatyti bent keletą žingsnių į priekį. Suvaldyti rizikingas situacijas, o konfliktus spręsti ne tik teisme, bet ir iki jo – mūsų esminė užduotis ir išskirtinumas darbe su įmonių vadovais.

Kaip šiandien atrodo jūsų diena?

Kasdieniai rūpesčiai, atitraukiantys nuo strateginių sprendimų. Šūsnis sutarčių, laukiančių Jūsų parašo (ir kiekviena jų gali būti lemtinga). Augantys akcininkų ir darbuotojų lūkesčiai – juos reikia suvaldyti ir suderinti su įmonės galimybėmis. O gal – nesąžiningi klientai ar partneriai.

Gera, kai šalia yra patyręs ir patikimas verslo teisės patarėjas – „Viliušis ir partneriai“.

 • KONFLIKTŲ VALDYMAS

  Mūsų kontoros stiprybė – ginčų teisme prevencija, o veiklos filosofija: „nori taikos – būk pasirengęs karui“. Esame įvaldę įvairias konfliktų valdymo, derybų aukščiausiu lygiu, mediacijos technikas. Vis tik, kiekvieną atvejį vertiname individualiai: siekiame taupyti kliento laiką, pinigus ir ginti dalykinę reputaciją. Manome, kad kiekvienas vadovas turi vengti fatalinę reikšmę įmonei galinčių turėti konfliktų.

 • ATSTOVAVIMAS TEISME

  Atstovaujame klientams visų instancijų Lietuvos teismuose, o prireikus – ir tarptautinėse institucijose. Darni ir įvairiapusiška kontoros komanda leidžia skirti reikiamą dėmesį kiekvienai bylai. Visada esame numatę kelis būdus, kaip teisme pasiekti palankiausią Jums sprendimą.

 • SKOLININKŲ, PARTNERIŲ IR KITŲ ASMENŲ PRIEŽIŪRA

  Kontoros teisininkai vykdo Jūsų pasirašytų sutarčių įgyvendinimo kontrolę ir pažeidimų prevenciją. Taip ženkliai palengviname kasdienį Jūsų darbą. Prieš pasirašant sutartis, vertiname potencialių partnerių patikimumą, remdamiesi įvairiais šaltiniais. Nustatome galimas rizikas ir patariame, kaip jas valdyti, kad sutartis atneštų sėkmę verslui.

 • SUTARČIŲ IR KITŲ DOKUMENTŲ RENGIMAS

  Kruopščiai ir atidžiai rengiame įvairaus tipo teisines sutartis, taip padedame pasiekti Jūsų verslo tikslų. Rengdami sutartis gilinamės į verslo esmę ir orientuojamės į ilgalaikę perspektyvą. Tiesiog pasakykite mums savo verslo tikslą, o mes įvilksime jį į teisinį sutarties rūbą ir sudėsime visus rizikos saugiklius. Ypač daug patirties turime rengiant nekilnojamojo turto ir statybų srities sutartis. Po sutarties pasirašymo galime prevenciškai prižiūrėti jos vykdymą.

Klientų sistema