Realizuodami save nekilnojamojo turto ir statybų versle, žengiate stipriųjų keliu. Tai sektorius, kuriame nėra vietos neapgalvotiems sprendimams ir klaidoms. Tai teritorija, kurioje iššūkių – ne mažiau nei galimybių. Tai lyga, kurioje vien gražios vizijos nenuves į pergales, jei nepasirūpinsite savo saugumu.

Specializuota advokatų kontora „Viliušis ir partneriai” aptarnauja išimtinai NT ir statybų sektoriuje veikiančių įmonių vadovus ir akcininkus. Mūsų klientai – toliaregiški NT valdytojai, vystytojai, rangovai ir užsakovai, kurie projektų įgyvendinimą pradeda nuo preciziškai apgalvotos teisinės apsaugos. Specializuotomis žiniomis ir patirtimi paremta teisinių ginčų prevencija, grėsmių užkardymas bei military-grade interesų gynyba konflikto situacijose yra tie pranašumai, kuriuos gauna „Viliušis ir partneriai” paslaugas pasirinkę klientai.

target

Daugiau
žemės po kojomis

Pirmas žingsnis, siekiant teisingų teisinių sprendimų NT ir statybų sektoriuje, yra matyti ir reaguoti į realybę tokią, kokia ji yra, net jei kartais ji prasilenkia su kitų šalių pažadais arba pirminiais lūkesčiais. Tokiu pamatiniu principu vadovaujasi daugiau nei dešimties metų patirtį NT ir statybų teisėje sukaupusio kontoros įkūrėjo Rinaldo Viliušio komanda.

Sveika realizmo dozė vertinant esamą padėtį bei nebiurokratinis požiūris į kiekvieno kliento unikalią situaciją – tai pagrindinės priežastys, dėl kurių daugiau nei 90% esamų „Viliušis ir Partneriai“ klientų kontoros paslaugas vertina puikiai bei rekomenduotų jas savo artimiausiems partneriams ir kolegoms.

People

A++ klasės tesės
paslaugų efektyvumas

Siekiame būti savo srities profesionalais, nesivaikančiais naujų atsitiktinių užsakymų ir pirmenybę teikiančiais santykių su esamais klientais gyliui, paslaugų kokybei ir lojalumui. Kita vertus, dažnai nauja pažintis, prasidėjusi nuo probleminės situacijos sprendimo, išauga į ilgametę partnerystę, užtikrinant integruotas teisines paslaugas nuo A iki Z, o kartais ir į laiko patikrintą asmeninę draugystę. Turint omenyje teisinių paslaugų specifiką, tai nėra keista. Klientai ieško patikimo ir diskretiško sąjungininko, kuris stotų mūru už jų interesus. Tokiu sąjungininku siekia būti „Viliušis ir partneriai”.

quotes

Reputacija
ir saugumas

Specializuotos advokatų kontoros „Viliušis ir partneriai“ asortimente rasite visas su NT ir statybų teise susijusias paslaugas pradedant svarbiausių dokumentų rengimu, investicinių projektų tvarkymu, konsultavimu, baigiant kliento interesų atstovavimu derybose bei teisminiuose ginčuose. Mes puikiai suprantame, kad Jūsų veikloje nėra nieko svarbesnio už reputaciją ir Jūsų turto apsaugą. Šiuos kertinius dalykus kiekviename darbų etape saugos „Viliušis ir partneriai” komanda.

 

„Stojame mūru už Jūsų interesą NT ir statybų sektoriuje”

Rinaldas Viliušis, „Viliušis ir Partneriai” įkūrėjas

Klientų sistema